Hizmetlerimiz

Sizlere burada vermiş olduğumuz hizmetleri tanıtıyoruz, daha fazlası için lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Fotoğrafçılık ve Videografi Hizmetleri

İster havadan, ister 360, ister panoramik fotoğraf hizmeti isteyin; her biri için çözüm üretmekteyiz.

Havadan Çekim – Drone

Profesyonel fotoğrafçılık kapsamında mekanınızın, fabrikanızın, işletmenizin havadan görüntülerini alabilir ve tanıtım çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Marka Tanıtım Hizmetleri

Yeni kurulan şirketlere, kobilere, işletmelere veya televizyon & basın alanında daha fazla yer almak isteyen firmalara, stratejik kurumsal marka tanıtım hizmeti sunuyoruz.

Reklam Filmi Hizmetleri

Bigafly Reklam ajansı, sizlere en kaliteli görüntüyü ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklamınızın yayınlanacağı TV kanalı, Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları, sinevizyon ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre sizlere sunmaktadır.

Düğün Hikayeleri

Düğün hikayesi hizmetimiz, düğün gününüzün sabahından o gecenin bitimine kadar olan süreyi kapsayan, klasikleşmiş düğün videoculuğuna karşı, daha öyküsel ve sinematik görüntüler almayı amaçlayan bir çekimdir.

Kamera / Fotoğraf

Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Mezuniyet, çekimi ve profesyonel kamera video çekimi hizmetlerimiz ile saygın ve güvenilir hizmet prensibimiz ile sizlere bir ömür boyu hatıralarınızda yaşayacak en özel günlerinizde HD formatında video çekimi ile özel günlerinizi ölümsüzleştirelim.


Bigafly Farkı

 • Bigafly’ın profesyonel ve yaratıcı ekibinin tasarladığı özgün videolarla, alışılagelmiş videolar arasından sıyrılıp öne çıkın!
 • Üretilen videolar, analizlere göre belirlenen hedef kitlenizin tamamına ulaşsın ve müşteri sayınızı artırsın!
 • Tamamen potansiyel müşterilerinize göre hazırlanan kreatif videolarla, işinizi doğru kişilerin izlemesini sağlayarak nokta atışı yapın!
 • Günümüzün ve geleceğin içeriği olan videolarla çağı yakalayın!

Bigafly Misyon

 • Kalite Anlayışımız

  Beklentinin daima bir adım ötesine bakarak, tüm projelerimizi yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

 • Prodüksiyon Anlayışımız

  Anlattığımız ürün ya da hizmeti en sade, etkili ve akılda kalıcı şekilde tanıtıyoruz.

 • Müşteri Odaklılık

  Bigafly yüksek standartlarda hizmet verebilmek için beklentinin daima bir adım ötesine bakarak, tüm projelerimizi yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

Bigafly, Hayatın Her Anında !

Bigafly, hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini estetikle buluşturuyor. Online video içerik tüketiminin hızla arttığı ve artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunan Bigafly, kurumsal projelerin yanı sıra etkinlik, müzik ve eğlence sektörüne değer katan videolar üretiyor.

Sadece youtube üzerinde her gün 1 milyardan fazla kullanıcı 5 milyardan fazla video izliyor. Artık her sektörün, her işletmenin ve söyleyecek sözü olan herkesin VİDEO’ya ihtiyacı var. Bigaflybu ihtiyacı en yaratıcı şekilde karşılamak için var.


Referanslarımız

Bildiğinizden daha güçlü Video tanıtımı oluşturabiliriz.

Hemen İletişime Geç

top